TESTUJ ZA DARMO AŻ 30 DNI!

Piękny, jędrny, kuszący i dobrze wyeksponowany biust to esencja kobiecości i marzenie każdej z nas. Daje potężny zastrzyk pewności siebie we wszystkich dziedzinach życia i władzę nad mężczyznami… Badania dowodzą, że kobiety mające atrakcyjny biust są wyraźnie bardziej świadome własnej wartości, energiczne, a dzięki temu częściej odnoszą sukcesy w związkach, w pracy i w biznesie.

Nic dziwnego, że na same operacje powiększania piersi wydaje się co roku miliardy. Jednak żaden zabieg nie rozwiązuje sedna problemu, a sztucznie powiększony biust nigdy nie będzie seksowny ani kuszący.

Większość kobiet często narzeka na wygląd swoich piersi. Tym bardziej, gdy zauważają, że biust z każdym rokiem traci jędrność, staje się coraz bardziej obwisły, a klatka piersiowa zapadnięta. Wolą gasić światło, kiedy idą z partnerem do łóżka.

Tymczasem inteligentne i świadome kobiety wybierają zupełnie inną drogę – bezpieczną, zdrową i naturalną poprawę wyglądu swojego biustu poprzez regularny trening, prawidłową dietę i kilka dodatkowych technik. Efekty widoczne są bardzo szybko w każdym znanym przypadku.

W jaki sposób ćwicząc klatkę piersiową możesz powiększać biust?

Spójrz. Twoje piersi zbudowane są z 3 tkanek: gruczołowej, tkanki łącznej i tkanki tłuszczowej. Jednak wszystkie te tkanki podtrzymują mięśnie klatki piersiowej. A konkretniej, Twoje piersi spoczywają na powierzchni mięśnia piersiowego większego, między III a VII żebrem, niewielka część boczna leży również na powięzi mięśnia zębatego przedniego. Co z tego wynika? Otóż stymulując w odpowiedni sposób te wewnętrzne mięśnie, możesz niemal dowolnie uwypuklić, podnieść i ujędrnić każdy, nawet pozornie niezbyt okazały biust. Dobry trening pozwala szybko zwiększyć wypukłość biustu o 1,5 rozmiara.

Rola mięśni często bywa niedoceniania, tymczasem tylko ćwicząc w odpowiedni sposób konkretne partie mięśni, możesz cieszyć się stale wypiętym do przodu biustem. Zapomnij raz na zawsze o zapadniętej klatce piersiowej, od teraz naturalnie i dumnie wypięty biust będzie Twoim atutem. Pokażemy, jak maksymalnie go uwypuklić i seksownie wymodelować, zachowując zdrowy i naturalny wygląd. Tak kuszących kształtów nie zapewni push-up, operacja plastyczna, ani żadne inne preparaty.

Jakie ćwiczenia są najbardziej skuteczne w modelowaniu biustu?

W e-booku poznasz zestaw 7 ćwiczeń, które po 2 latach testów i zbierania doświadczeń naszych klientek okazały się bezdyskusyjnie najbardziej skuteczne w modelowaniu biustu. To unikalna autorska kompozycja, która działa z laserową precyzją. Gwarantujemy, że będziesz dumna z efektów, jakie pomożemy Ci osiągnąć. W przystępny sposób przekazujemy Ci technikę wykonania każdego z ćwiczeń. Jednak ćwiczenia są jedynie częścią większej układanki, jaką jest kompletny program treningowy. Dlatego podpowiadamy Ci, jak ułożyć własny plan treningowy, który zagwarantuje wymarzone efekty oraz mnóstwo satysfakcji.

Odpowiednia stymulacja mięśni piersiowych pozwala nie tylko uwypuklić, ale również unieść biust. Częstym problemem są jednak dysproporcje i obniżony tonus mięśniowy w obrębie klatki piersiowej i pleców. Zwłaszcza jeżeli większość dnia spędzasz siedząc za biurkiem lub przyjmujesz zgarbioną postawę ciała. Dlatego nasz trening skupiać się nie tylko na samym biuście. Zawiera również ćwiczenia korygujące całą postawę, sprawiając tym samym, że naturalnie klatka piersiowa zostanie bardziej zaakcentowana. Służą temu ćwiczenia złożone koncentrujące się na mięśniach pleców. Dobrane przez nas ruchy skorygują twoją postawę i zapobiegną garbieniu się, jeszcze mocniej wypychając Twój biust do przodu.

Poznaj trening Marilyn Monroe oraz innych gwiazd show biznesu.

Poczynając od Marilyn Monroe, poprzez Alessandrę Ambrosio, Megan Fox, Adrianę Limę, aż po Anię Lewandowską. Zastanów się, co łączy te i setki innych znanych kobiet. Stały się ikoną seksapilu i marzeniem większości mężczyzn? To prawda. Ale wszystkim z nich udało się tego dokonać dzięki temu, że w potrafią naturalny sposób dobitnie podkreślić swoje kobiece wdzięki przy pomocy odpowiednio dobranych ćwiczeń fizycznych.


Marilyn Monroe pracuje nad swoim słynnym na cały świat seksapilem. Pokazujemy również jej ulubione ćwiczenia, które pomogły stać się obiektem pożądania milionów mężczyzn.

Powyżej oryginalne zdjęcie z treningu Marilyn Monroe. Już od 60 lat topowe modelki doceniają znaczenie treningów w kształtowaniu kobiecej sylwetki, jednak dotychczas ta wiedza była dostępna tylko dla bardzo wąskiego grona sportowców i ikon show biznesu. W naszej publikacji ujawniamy najskuteczniejsze istniejące ćwiczenia, które stoją za sukcesem Marilyn oraz wielu innych gwiazd, takich jak Ania Lewandowska. Dodatkowo obalamy powszechne mity i wzbogacamy tę wiedzę o najnowsze odkrycia, wskazówki dietetyczne oraz nasze osobiste doświadczenia. Poznasz też zabójczo skuteczną japońską technikę masażu biustu, który działa bezpośrednio na gruczoły.

Co wyróżnia e-book "Jak Powiększyć Biust na Siłowni?"

 • Maksymalnie przystępna i konkretna wiedza skondensowana na 24 str.
 • Format PDF, który możesz czytać zawsze i wszędzie, również w telefonie.
 • Szczegółowy opis, technika wykonania i ilustracje wszystkich ćwiczeń.
 • Zdjęcia i cytaty motywacyjne, które natychmiast zmuszą Cię do działania.
 • Dodatkowe wskazówki dietetyczne pomagające zachować jędrny biust.
 • Porady, które pomogą Ci samodzielnie podejmować racjonalne decyzje.
 • Nieznana japońska technika masażu biustu (niesamowicie skuteczna!).
 • Kompletne plany treningowe na 6 oraz na 8 tygodni. Gwarancja efektu!
Tak, chcę otrzymać natychmiastowy dostęp do e-booka! Kliknij tutaj!

Czego jeszcze dowiesz się z e-booka:

 • Jak szybko uwypuklić, podnieść i ujędrnić biust poprzez ćwiczenia?
 • W jaki sposób należy ćwiczyć, aby bezpiecznie i naturalnie mieć efekty?
 • Jak zbudowane są piersi i co tak naprawdę wpływa na ich wygląd?
 • Jak zwiększyć pewność siebie i czerpać satysfakcję z każdego treningu?
 • 7 produktów spożywczych i zaleceń, które poprawiają wygląd biustu.
 • Jak zapobiec opadaniu piersi oraz zapadaniu się klatki piersiowej?
 • Jak ułożyć program treningowy, który zapewni niesamowite rezultaty?
 • W jaki sposób prawidłowo wykonywać nieznany japoński masaż biustu?
 • Jakie jest najlepsze ćwiczenie na poprawę ogólnej postawy ciała?
 • Czy picie piwa może pozytywnie wpłynąć na wygląd Twoich piersi?
 • ...i znacznie więcej!

Pobierz e-booka

Ile kosztuje ta wiedza?

Ten e-book jest efektem ponad 2 lat naszej pracy i setek godzin treningów personalnych, które regularnie prowadzimy w Warszawie. Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy wyjechaliśmy na szkolenia specjalistyczne w USA warte ponad 5.000 USD, gdzie poznawaliśmy niedostępne dotąd publicznie autentyczne programy treningowe stosowane przez giwazdy show-biznesu, jak wspomniana Marilyn Monroe, Alessandra Ambrosio, Megan Fox, Adriana Lima czy Ania Lewandowska. Rozmawialiśmy z trenerami największych gwiazd, wspólnie uzupełnialiśmy wiedzę o najnowsze badania naukowe, ale przede wszystkim to setki godzin praktycznych ćwiczeń z naszymy klientkami decydują o ostatecznej formie programu i skuteczności.

Przez kolejne 2 lata obserwowaliśmy postępny każdej z setek klientek i udoskonalaliśmy plan treningowy. W absolutnie każdym znanym nam przypadku, rezultaty w postaci jędrniejszego i bardziej wypukłego biustu były tak szybkie i fenomenalne, że klientki wracały ze swoimi przyjaciółkami, a nawet kupowały kwiaty! Z powodu ograniczeń czasowych nie jesteśmy w stanie przyjąć tak dużej liczby chętnych, dlatego postanowiliśmy stworzyć kompletny produkt, który przekaże zebraną przez lata wiedzę w atrakcyjnej i przystępnej formie. Ta wiedza jest warta przynajmniej kilka tysięcy złotych. Zastanów się: ile jesteś gotowa zapłacić za zwiększenie swojej pewności siebie i pozytywnej energii, a w rezultacie poprawę jakości życia we wszystkich obszarach, takich jak związek czy kariera?

Chcemy, aby jak najwięcej kobiet mogło skorzystać z efektów naszej pracy i cieszyć się z pozytywnych zmian, dlatego tylko teraz udostępniamy naszego sztandarowego e-booka w cenie 39 zł. ZACZEKAJ!!! Aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę i pozwolić Ci osiągnąć najlepsze wyniki jeszcze przed wiosną, dajemy jednorazową zabójczą propozycję cenową ważną tylko jeśli podejmiesz decyzję natychmiast! Gotowa?

49 zł TYLKO: 19 zł

Jednorazowa Oferta Specjalna Wygasa Za:

Tak, chcę otrzymać natychmiastowy dostęp do e-booka! Kliknij tutaj!

Kup teraz e-booka z kompletnym planem treningowym, wskazówkami dietetycznymi i nieznanymi faktami na temat naturalnych sposobów szybkiej poprawy wyglądu Twojego biustu. Kup teraz klikając różowy przycisk powyżej. Zostaniesz automatycznie przekierowana na stronę zamówienia, a e-book w formacie PDF otrzymasz na maila natychmiast po zaksięgowaniu płatności. Zacznij działać od razu! Jeśli wrócisz jutro, cena będzie już 2-krotnie wyższa.

Wiem, że mam 100% gwarancji satysfakcji i mogę poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.

P.S. Wraz z e-bookiem otrzymasz bonus o wartości 300 zł w postaci indywidualnych konsultacji poprzez e-mail i pełnej profesjonalnej pomocy przy układaniu treningu oraz diety.

Satysfakcja Jest Gwarantowana!
W tej publikacji zawarta jest najskuteczniejsza sprawdzona wiedza, która daje pewne efekty. To efekt ponad 2 lat naszej pracy i setek treningów personalnych. Jesteśmy absolutnie pewni skuteczności, dlatego dajemy 100% gwarancję satysfkacji. Jeśli z jakichkolwiek powodów uznasz, że trening nie jest dla Ciebie, możesz napisać do nas w ciągu 30 dni, a my bez zbędnych pytań zwrócimy Ci całą kwotę. Kupujesz bez żadnego ryzyka.

Kliknij tutaj, aby otrzymać natychmiastowy dostęp do e-booka!

Twoja 100% satysfakcja jest naszym celem. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami:
Formularz kontaktowy • Regulamin usług i polityka prywatności
 

© 2010-2019 FitnessLab. All rights reserved.